ThetaHealing® Advanced DNA İleri Seviye Semineri


ThetaHealing® Advanced DNA Seminerinde Bu yaşamda öğrenemeyeceğimiz kadar his öğreniriz. Bu hislerle birçok dönüşüm gerçekleşir hayatımızda .
Yaşamın doğasının enerji olduğunu ve sürekli değişen dönüşen sonsuz bir armoni içinde olduğumuzu fark ederiz. Yedinci seviyenin koşulsuz sevgi enerjisi ile her seviye şifayı burdaki engellerimizi çözümleriz .Derin bir farkındalık ve anlayış geliştirerek şifalara, değişimlere tanık oluruz. Yaşamın sertliği karşısında kırılan ruhumuzun onarılmasını, yüksek benliğimizle işbirliği yapmayı, atalarımızın bilgeliğinden yararlanmayı ve en yüksek kapasitemizle yaşamımızı şekillendirmeyi deneyimleriz.
Basic DNA Seminerinde diktiğimiz agacın gövdesi kalınlaşır .Artık köklerinde ki derinliğe inme zamanıdır . ThetaHealing® Derin Kazma semineri ile bunu tamamlarız .

Bu seminer ile neleri öğrenirim ?
Birçok yaşamda öğrenebileceğimiz kadar his tanımını
Varoluş Seviyelerini ve bizim ilerlemiz için kayıtların arınması
Kızgınlık ,kırgınlık, pişmanlık bırakma çalışması
Anne Karnındaki Bebek Halimize şifa çalışması
Kırılmış Ruh Onarımı
Yüksek Ben ile Konuşma
Atalarla Konuşma
Organik olmayan maddelerin ( mekan ve nesne ) arındırılması ve his yüklenmesi
Bitkiye bağlanma
Boş gezen hafızların arındırılması
ThetaHealing Basic DNA sonrası alınan ikinci seminerdir. Tamamlanmadır. Bizi ileriye taşır . ThetaHealing Derin Kazma seminerine hazırlar .
Eğitim Süresi ; 3 Tam Gün
Online verilebiliyor
Katılımcıya Ders Kitabı ve Vianna Stibal ThetaHealing Kitabı verilir
Eğitim Sonunda Think Thetahealing Instute of Knowledge tarafından uluslararası gecerli sertifika verilecektir.

Ne öğrenmek istersen
formu doldurup iletmen yeterli

Lütfen eğitimlerinizi THINK’e bağlı eğitmenlerden aldığınızdan emin olunuz.!


UYARI: İşbu web sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi ya da yapılan hiçbir çalışma tedavi amacı taşımamak olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.