ThetaHealing® İlişkileri Geliştirmek Sen ve Dünya Semineri


Bu seminer dünya ile berabar çalışmak ve ondan şifa alabilmeyi anlatır. Sadece tek bir kişinin bile gezegende büyük bir değişikliğe sebep olacağını anlamak sizi çok heyecanlandıracak. Schumann dalgaları ismini,onları 1952 ‘de öngören fizikçi Winifried Otto Schumann’dan almıştır. Schumann dalgaları ( ya da daha doğrusu Schumann rezonansı -titreşimi) aslında dünyanın etrafında hareket etmekte olan ‘’ elektromanyetik dalgalardır’’Dünyanın negatif yükü ve atmosferin pozitif yükü doğal bir elektrik yükü yaratmak için bir araya gelirler.- Schumann rezonansı Dünya’nın yüzeyiyle iyonesfer arasındaki boşlukta çakan şimşekler tarafından harekete geçirilen doğal dalgalardır. Schumann dalgaları yaşam için çok önemlidir,çünkü tüm gezegenin ( Dünyanın) etrafındaki frekansı yaratırlar.Aslında astronotlar uzaya gönderilmeye başlandıklarında ,Schumann dalgalarının yokluğundan dolayı hastalanıyorlardı.
Dünyanın frekansı o kadar önemlidir ki
uzayda rahatlıkla seyehat edebilmeleri için uzay gemisine Schumann dalga simülatörü eklemeleri gerekti.
Schumann frekansı ,atmosferde dolaşırken kabaca 7.83 olarak ölçülmüştür.Yeryüzüne kalp atışı verecek şekilde ,dünyayı 7.8 kez döner.Zihnimiz meditasyonda ve dinlenme halindeyken ,saniyede yaklaşık 7.83 döngüsündedir kibu gerçekten önemlidir.Bu döngüde vücudunuz iyleşir ,sakinleşir,organlar dinlenir ve vücudunuz gençleşir.
7.83 insan beynini dengeler ,dünyayı dengeler ve daha yüksek olan herşey dengesizlik yaratır .Bu dengesizliğin ,insanlarda daha ağır düşüncelere neden olan daha yüksek iyonik alanlara neden olduğuna inanır Vianna Stibal.Yüksek beta gama beyin dalgaları vücutta stres sinyaline neden olduğu için vücut yıpranır.
Basitçe vücudunuz sakin olduğunda daha iyi çalışır.Sakin olduğunuzda bağışıklık sisteminiz dinlenir ve sizi korumaya hazır hale gelir.
Gerçekten herşey için endişeleniyor musunuz yoksa herkesin tamamen stresli beyin dalgaları yaydığında sizi etkilemesine izin mi veriyorsunuz? Suyun ,kalbinizin ve dünyanın sesini duymak isterseniz bekleriz sevgiyle

Ne öğrenmek istersen
formu doldurup iletmen yeterli

Lütfen eğitimlerinizi THINK’e bağlı eğitmenlerden aldığınızdan emin olunuz.!


UYARI: İşbu web sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi ya da yapılan hiçbir çalışma tedavi amacı taşımamak olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.