ThetaHealing® Gökkuşağı Çocukları Semineri


Gökkuşağı çocukları hassas ve inanılmaz şekilde sezgisel çocuklardır. Bir Gökkuşağı Çocuğu sonsuz bilgelik ve etrafındaki dünyayı değiştirebilme yeteneği ile doğmuştur. İnsanoğlunun en yüksek ihtiyaçlarını karşılamak için etrafındaki enerjiyi değiştirir.Bir Gökkuşağı çocuğu doğru ve yanlış hakkında inanılmaz bir bilişi vardır ve enerjisel olarak enerjiyi değiştirmeyi bilir.
Yetişkinlerde şimdi Gökkuşağı çocuklarına dönüşebilirler Gökkuşağı Çocuklar diğer zamanlar ve yerler hakkında hatıraları olan ,kendilerinde varolan yeteneklerin farkında olan , ,ekstrem şekilde sevici,adapte olabilen insanlardır ve kendileriyle birlikte sonsuz sevgi ve sabır getirirler.
Bu seminerde bir çocuk gibi eğleniriz oyunlar oynarız .Aynı zamanda her gün çok özel çalışmalarla Gökkuşağı çocuğu sezgiselliğine geçeriz .
Sizde hem eğlenip hemde bir Gökkuşağı çocuğu sezgiselliğine gelmek isterseniz sevgiyle bekleniyorsunuz.
Seminer Süresi ; 4 gün

Ne öğrenmek istersen
formu doldurup iletmen yeterli

Lütfen eğitimlerinizi THINK’e bağlı eğitmenlerden aldığınızdan emin olunuz.!


UYARI: İşbu web sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi ya da yapılan hiçbir çalışma tedavi amacı taşımamak olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.