ThetaHealing® Sezgisel Anatomi Semineri


Size bir şirket veriliyor yönetmeniz için ve siz o şirkette varolan departmanları bilmiyorsunuz.Kim ne iş yapar ,sizin şirketinizi için faydası nedir ,nasıl çalışır?
Size de bir beden verildi ve bu beden içinde birçok sistem sizin için çalışıyor ? Nasıl sistemler ,ne görevleri var neler yaparlar bilmek ister misiniz ? Ve bu sistemlerin barındırdıkları duyguları olumsuzları ile verdiğimiz hasarları tamir edebilmek ,bedenimizi anlayabilmek mümkün
Nasıl şirkette bir departmanda işler takıldığında işleyişte sorun oluşursa sizin bedeninizde aynıdır.Ve şirketlerdeki ana sorun iletişimdir. Bedeninizin ritmini dinlemek organlarınızın iletilerini almak ,anlamayı seçmek size verilmiş bu şirket için değmez mi?
ThetaHealing Seminerleri içinde en uzun seminerdir. 15 günlük kamp diyorum ben arınma kampı . Ve bu yolculukta sezgisel anatomi öncesi ve sonrası vardır katılan arkadaşlarım çok iyi bilir. Sizde sizin için çalışan sistemleri anlamak isterseniz sevgiyle bekleniyorsunuz.

Seminer İçeriği


1.Gün Mikroplar -Parazitler
2.Gün İskelet Sistemi
3.Gün Endokrin Sistemi
4.Gün Sindirim Sistemi
5.Gün Solunum Sistemi
6.Gün Kalp ve Dolaşım Sistemi
7.Gün Lenf Sistemi
8.Gün Boşaltım ve Üreme Sistemi
9.Gün Kaslar
10.Gün Sinir Sistemi
11.Gün Deri
12.Gün Gözler
13.Gün Beyin
14.Gün Kulaklar
15.Gün Bedeni bütün olarak okuma

Ne öğrenmek istersen
formu doldurup iletmen yeterli

Lütfen eğitimlerinizi THINK’e bağlı eğitmenlerden aldığınızdan emin olunuz.!


UYARI: İşbu web sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi ya da yapılan hiçbir çalışma tedavi amacı taşımamak olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.