ThetaHealing® Yaratım &Bolluk Semineri


Hayatımızın her alanındaki bolluk ; sevgi ,dostluk, arkadaşlık ,hoşgörü neden bizde olmasın ..sadece para olarak düşünülen bu seminer aslında yaşamın muhteşemliğinin bereketini gösterir bize ve nasıl hayatımıza çekeceğimizi
Bunu yaratımla gerçekleştiririz. Gerçekten neyi ,nasıl isteyeceğimizi biliyor muyuz Herşeyin Yaratıcısı’ndan ...
Biz isteriz ,bunun için harekete geçeriz ,bu isteğin oluşmasını engelleyen blokajlarımızı fark eder bunları çözümleriz .Bunlar çoğu zaman bizi geçmişte tutan pişmanlıklar, içe atılmış kızgınlıklar, anne baba ve atalara duyulan, bilinçaltında tutulan öfkeler olabilir serbest bırakır affetme ve hoşgörü ile özgürleşmeyi deneyimleriz. Kısıtlayıcı inançlardan, güvensizlik ve endişelerden arınarak hedefler koymayı, isteklerimizde net ve kararlı olmayı öğreniriz.
Fiziksel ruhsal, maddi manevi tüm biriktirdiklerimizi ayıklayarak, sevgi dolu bir çevre yaratarak akışta olmayı bilinç ve bilinçaltına öğreterek yaşamda kolaylıkla akmanın yolunu açarız.
Ve Paranın tüm var olan enerjinin farklı bir titreşimi olduğunu idrak ettiğimizde, ona yüklediğimiz anlam değişir ve bize sorunsuzca akmasını sağlarız. Hayal ettiğimiz yaşamı yaratmanın keyfi muhteşemdir .
Sende isteklerine ulaşmanın hakkın olduğunu bilmek bunu hak ettiğini bilmek ,nedenlerini bulup çözümlemek istersen sevgiyle bekleniyorsun....

Ne öğrenmek istersen
formu doldurup iletmen yeterli

Lütfen eğitimlerinizi THINK’e bağlı eğitmenlerden aldığınızdan emin olunuz.!


UYARI: İşbu web sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi ya da yapılan hiçbir çalışma tedavi amacı taşımamak olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.