ThetaHealing® Dig Deeper Derin Kazma Semineri 2 gün


Bizim tarihimiz biz doğmadan önce başladı. Gezegenimizin tarihi, dünyamızın tarihi biz doğmadan önce başladı. bedenimizdeki tüm genetik kodlar atalarımıza yüzyıllar boyu yön veren inançları taşır. Tüm bu kodlar bizi etkiler çünkü geçmiş sadece bizim geçmişimiz değildir, şu an sadece bizim değildir ve gelecek sadece bizim geleceğimiz değildir. Şu an aldığımız kararlar genetik düzeyde bizim çocuklarımızı ve çocuklarımızın çocuklarını etkiler. İnanç sistemlerimiz DNA mıza işler. Eğer atalarımız yüzyıllardır nasıl hayatta kalacaklarını öğrenmeselerdi biz burada olamazdık. Bizim şu anda doğal olarak sahip olarak doğduğumuz bir çok beceriyi atalarımız elde ettiler; dostlarınıza yardım etme isteği gibi. Eğer bir şifacı iseniz insanlara yardım etme arzusu içinde olursunuz. Geçmiş düzeyde sizi hangi inançların, genetik düzeyde hangi düşüncelerin etkilediğini bilmek önemlidir çünkü bunlar sizi öz inanç düzeyinde de etkiler ( çünkü bugünkü davranışlarınızı oluşturur)
Biz kendi gerçeğimizi yarattığımıza inanıyoruz; o halde siz şimdi nasıl bir gerçek oluşturuyorsunuz? Neden şu an içinde bulunduğunuz şartlara sahipsiniz? Şartlarınız yeteri kadar iyi mi? Gerçekten mutlu musunuz? Kendinize ve başkalarına öfkeli misiniz? Hergün inişli çıkışlı mısınız yoksa hergün diğerinden tamamen farklı mı? Tüm bunlar genetik programlarımızla ilgili. İçimizdeki bu programlar geçmiş nesillerdendir.
Ama hala kaçımız genetik programlara bağlıyız? Geçmişi biliyorsanız, kendinizi biliyorsanız ve DNA hakkında bilgiye sahipseniz farklı inançları aramaya başlıyabilirsiniz. İnançları bulmamıza yardım eden genetiğimizi, geldiğimiz ilk hattı anlamaktır. Nasıl bir soydan ve karışımdan geldiğinizi anlamak kilitlerinizi açmanız için size yardımcı olabilir. Hatırlayın ki inaçlarımızın en büyük anahtarı onların bize hizmet ettiğidir. Onları bir sebepten, bize hizmet ettiği için tutarız.
. Ruhlarımız bu gezegene öğrenmek için gelir

Düşüncelerimizi kontrol etmek, düşünceleri ustaca yönetmek, değerleri, erdemleri öğrenmek ve olumsuz düşünceler olmadan gerçekten sevmeyi öğrenmek için gelir. Öğrenme süreci doğdunuzda başlar. İlkçağlardaki atalarınızla başladı ve öğrenilen herşey sizinle birlikte geldi. Sahip olduğumuz inançlara artık ihtiyacımız olmadığını keşfetmekle değişim başlar. Değiştirdiğimiz inançların çoğu bizim tarihimizden gelir, onun için bu inancın size ne öğrettiğini ve nasıl hizmet ettiğini anladığımızdan emin olmak önemlidir.
Derin Kazma ile derinlemesine iner bu öğretiyi tamamlarız .
Çünkü biz sadece anne karnından itibaren oluşan bir varlık değiliz ,köklerimizin kodlarını taşıyoruz bize nasıl mı hizmet ediyorlar daha detaylı öğrenebiliriz.,Derin kazarak köklerdeki bilgiye ulaşabiliriz. Ve aynı deneyimleri yaşama zorunluluklarımızı serbest bırakırız.
Eğitim Süresi : 2 Tam Gün
Online verilebiliyor
Katılımcıya Vianna Stibal ThetaHealing Kitabı verilir
Eğitim Sonunda Think Thetahealing Instute of Knowledge tarafından uluslararası gecerli sertifika verilecektir.

Ne öğrenmek istersen
formu doldurup iletmen yeterli

Lütfen eğitimlerinizi THINK’e bağlı eğitmenlerden aldığınızdan emin olunuz.!


UYARI: İşbu web sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi ya da yapılan hiçbir çalışma tedavi amacı taşımamak olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.