ThetaHealing® Varoluş Seviyeleri Semineri


Hepimiz kendi özel şeklimizle mükemmeliz. Eğer kilonuzla rahatlık içinde değilseniz ,kendinizle mutlu olmak ve olmak istediğimiz kişiye dönüşmek için ne yapmamız gerektiğini bilmek isterseniz , paylaştığımız seminerimiz
Anlamamız gereken şey beden şeklimizin bize özel olduğudur. Sağlıklı ,güçlü ve kendinize özel güzelliğinizle olmayı seçiyor olmanız kıymetli.
Aşırı kilolu olmak size güç mü ,emniyet mi, güvenlik mi sağlıyor düşünelim ??
Bazen bedeninizle barışık olduğunuz anlarda çok acı bir kayıp yaşamış olmanız sizi tekrar o beden ölçülerine getirmiyor ki aynı şekilde acı yaşamayın .Bilinçaltınız sizi korur ..
Bedenizi sevmek, onu anlamak onu sadece görünenin ötesinde olduğunu öğrenmek isterseniz ,tuttuğu kayıtları çözümleyebilmek için sevgiyle bekliyoruz....

Ne öğrenmek istersen
formu doldurup iletmen yeterli

Lütfen eğitimlerinizi THINK’e bağlı eğitmenlerden aldığınızdan emin olunuz.!


UYARI: İşbu web sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi ya da yapılan hiçbir çalışma tedavi amacı taşımamak olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.